Wim Daniëls neemt je mee naar Italië (Podcast bhic)

Wim Daniëls neemt je mee naar Italië (Podcast bhic)

Wat is de aantrekkingskracht van een boek dat 500 jaar geleden werd geschreven? En hoe raakt een Brabants dorp vijf eeuwen later hiervan in de ban? Dit en nog veel meer kom je te weten in de nieuwe tweedelige podcastserie ‘Tijdreizen met Wim Daniëls’, waarin host Marilou Nillesen van het Brabants Historisch Informatie Centrum in ‘s -Hertogenbosch op reis gaat met Wim Daniëls.

Deze Brabantse taalkundige en schrijver vertelt over zijn passie voor zijn voorganger van vijf eeuwen terug: de taalkundige Arnoldus van Eyndhouts, alias Arlenius. En als luisteraar kun je als het ware mee op reis!

Een gewone Brabantse jongen die in de 16e eeuw furore maakt als één van de belangrijkste boekenkenners in Italië. “Arlenius is de taal achterna gegaan, dat ben ik ook. Ik voel veel verwantschap met hem.” Je stapt samen met reisleider Marilou Nillesen in de bus naar Florence. Op zoek naar dat ene speciale boek.

Deel 1 In de ban van het boek is vanaf maandag 5 juni te horen.
Deel 2 De geur van Arnelius is vanaf maandag 19 juni te horen.

Alle info over deze podcast vind je hier:
https://bhic.nl/podcast Wim Daniëls

Beluisteren van Deel 1 kan via deze link:

https://download In de ban van het boek