Nieuwsbrief Brabants Heem 1-2-2023

Nieuwsbrief Brabants Heem 1-2-2023

 
 
Jaarverslag 2022 Het bestuur van Brabants Heem heeft in zijn eerste vergadering van 2023 het jaarverslag  over 2022 vastgesteld. Daarin staan de activiteiten van de stichting vermeld.
Lees verder>>

   
Kopij De Koerier 96 De 96e uitgave van De Koerier, het kwartaalblad van Brabants Heem verschijnt begin maart. Kopij voor deze editie kan tot uiterlijk 13 februari worden ingestuurd. naar: tjeuvanras@brabantsheem.nl

   
Lanciersprijs Archief Tilburg Regionaal Archief Tilburg schrijft voor de vierde keer de Lanciersprijs uit. Doel van de prijs is het stimuleren van onderzoek in de bronnencollectie van het archief. Inzenden kan tot 1 maart 2023.i lees verder>>  

Jaarverslag NBAG Het Noord Brabants Archeologische Genootschap heeft het jaarverslag over 2022 vastgesteld.
Lees verder>>  

Korte verhalen  Dinsdagavond 14 februari verzorgt Jacques van Gerven een workshop voor Brabanders en hun Taal  over het schrijven van korte verhalen in dialect . Meer informatie bij Erfgoed Brabant: 
heleenregenspurg@erfgoedbrabant.nl / 06 52 78 93 96
   
Like facebook Brabants Heem heeft een eigen account op facebook. Voor mensen die op de hoogte willen blijven van wat er gebeurt op gebied van heemkunde, erfgoed en geschiedenis. Wordt vriend door aanmelding op :https://www.facebook.com/brabantsheem Facebook Website Email

Copyright © 2019 Brabants Heem. Alle rechten voorbehouden.