Het ‘PLUS boek’

Het ‘PLUS boek’

mei 29, 2022 Nieuwsberichten

Onze vrijwilligers, met name Henk Hutten, Frans Wilbrink en Joop Dijsselbloem-Visser, stelden het door de PLUS supermarkt van Marcel en Jeannette Verhoeven uitgegeven foto-boek, in de wandelgangen genoemd ‘het PLUS-boek’, samen.

Wij waren aangenaam verrast door de grote belangstelling en de vele initiatieven, voor en door de spaarders van de plaatjes, om het boek compleet te krijgen. Het is een mooi boek geworden en zeker een geslaagde uitgave waarmee de vele uren die in het druk-klaar maken van het boek en de foto’s zijn gaan zitten meer dan goed besteed zijn geweest.

Hopelijk kan het boek in de toekomst voor velen nog een fijn naslagwerk blijven.

Onderstaand een kleine impressie van de ruilbeurs die in de kantine van SBC werd gehouden:

(foto’s: Fran van Maasdam)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.