Fototentoonstelling 100 jaar Wilhelminakanaal nog tot en met 2 juli te bezoeken.

Fototentoonstelling 100 jaar Wilhelminakanaal nog tot en met 2 juli te bezoeken.

Op zaterdag 27 mei werd met een feestelijke bijeenkomst in het Dommelhuis het speciale nummer van ‘Heem Son en Breugel’ aan wethouder Jan Boersma overhandigd, waarna hij de officiële openingshandeling van de tentoonstelling over honderd jaar Wilhelminakanaal heeft verricht.

Deze tentoonstelling is tot stand gekomen op initiatief van onze Erfgoedvereniging. Er zijn ruim honderd afbeeldingen over het ontstaan en de geschiedenis van het kanaal en de betekenis van het kanaal voor ons dorp te zien.

Er kwam pas een Kanaalstraat na 1923 en de bewoners daarvan hadden een sterke band, die nu nog bestaat. Zij hebben samen met vrijwilligers van de Erfgoedvereniging deze tentoonstelling gerealiseerd. Natuurlijk bent u allen van harte uitgenodigd de tentoonstelling die nog blijft tot en met 2 juli in het Dommelhuis te bezoeken.