Erfgoed Brabant – Nieuwsbrief mei 2024

Erfgoed Brabant – Nieuwsbrief mei 2024

mei 24, 2024 Nieuwsberichten

In deze Nieuwsbrief van Erfgoed Brabant weer veel interessante artikelen, zoals:.

Biografieën op Brabantserfgoed.nl
In april zetten we op Brabantserfgoed.nl Brabanders met een bijzonder verhaal in de spotlight. Zoals Maria Elselina Versfelt (1776-1845). In haar memoires schreef ze van Italiaanse adel te zijn, maar ze Erfgoedproject Memes in Kasteel Helmond
In het burgerschapsprogramma ‘Memes uit Helmond’ gaan leerlingen in Kasteel Helmond memes maken waarin ze op een grappige manier de vergelijking tussen toen en nu zichtbaar maken.
Op 16, 17 en 19 april gingen 250 leerlingen uit het voortgezet onderwijs aan de slag met Erfgoededucatie en Burgerschap. De pilot was een succes en de laatste stap tot definitief aanbod voor het voortgezet onderwijs kan gemaakt worden.